טבעוניוז | חדשות, טבעונות, כתבות, מתכונים, שחרור בעלי חיים
טבעוניוז | חדשות, טבעונות, כתבות, מתכונים, שחרור בעלי חיים
טבעוניוזהרצאותחדשותתמונות השבועטוריםאוכל ומתכוניםסרטוניםיהדותארועים קרובים

תעשיות הבקר והחלב יקרסו עד שנת 2030 - מחקר חדש

מחקר חדש קובע, כי עקב ההתפתחויות הטכנולוגיות יקרסו תעשיות הבקר והחלב עד סוף העשור הבא.
מבזקיםחדשות
שווייץ: בקרוב תתקיים הצבעה על האם להוציא אל מחוץ לחוק את תעשיית בעלי החיים. השופטים לא יודעים שהחריימה טבעוני...
אנימלס, Thu, 19 Sep 2019 17:40:08
תעשיות הבקר והחלב יקרסו עד שנת 2030 - מחקר חדש
צוות טבעוניוז, Thu, 19 Sep 2019 15:43:32
חברה ישראלית למוצרים טבעוניים בהדפסת תלת מימד גייסה שישה מיליון דולר
צוות טבעוניוז, Thu, 19 Sep 2019 14:31:09
גוגל טרנדס: טבעוני פופולרי יותר מבשרי ומחלבי
צוות טבעוניוז, Mon, 16 Sep 2019 19:03:59
טוריםאוכל ומתכונים
כשהשריר הכי גדול ומפותח בגוף הוא הלב
צוות טבעוניוז, Tue, 03 Sep 2019 17:52:02
כרוניקה של שפיכות דמים
צוות טבעוניוז, Sun, 11 Aug 2019 17:33:44
משלוחים חיים: כרוניקה של התעללות, רעב ומוות
צוות טבעוניוז, Thu, 27 Jun 2019 12:42:13
שבועות זה לא חג של חלב
אסא קיסר, Tue, 04 Jun 2019 10:52:02
עוגת סילאן, קפה ותבלינים
בלה וזלמן, Sun, 03 Mar 2019 16:40:40
פנקייק
בלה וזלמן, Thu, 11 Oct 2018 16:22:39
עוגת תפוז וקוקוס
בלה וזלמן, Thu, 03 May 2018 12:35:16
פבלובה עם קרם לימון ופירות יער
בלה וזלמן, Sun, 01 Apr 2018 18:48:05
סרטוניםהרצאות
תיעוד: גורי כלבים מחולצים מהריסות בית
צוות טבעוניוז, Thu, 19 Sep 2019 18:38:27
הכריש, הדייג וחוסר המודעות הנפשעת
צוות טבעוניוז, Wed, 18 Sep 2019 17:34:35
חיי עבד
צוות טבעוניוז, Thu, 18 Jul 2019 18:42:58
בית הבשר
צוות טבעוניוז, Wed, 29 May 2019 15:06:56
קירות שקופים
טל גלבוע, רועי שפרניק
הון שלטון מזון
רועי שפרניק
שתולים בגיהנום
טל גלבוע, רועי שפרניק, רונן בר
ההרצאה הכי חשובה שתשמעו אי פעם - גארי יורופסקי
גארי יורופסקי
סוכרת סוג 2: ניל ברנרד מסביר את הגורמים למגיפה ומציע דרכים להילחם בה
ניל ברנרד
ד"ר אלכס הרשפט: מגטו ורשה למאבק למען זכויות בעלי חיים
ד"ר אלכס הרשפט
יהדותמודעות
טבעונות ביהדות
אסא קיסר
מאכילים את עם ישראל טריפות ונבילות
אסא קיסר
תפילה לטבעונות
אסא קיסר


טבעונות   |   מפת האתר   |   חיפוש באתר   |   אודות האתר   |   תנאי שימוש באתר   |   כתבו לנו
קירות שקופים   |   הון שלטון מזון   |   איך לעבור לטבעונות   |   טבעונים עושים עסקים
המדע קבע: טבעונות היא התזונה הבריאה ביותר
עקבו אחרינו: פייסבוק טוויטר יוטיוב אינסטגרם פינטרסט הרשמה לניוזלטר ערוצי RSS