טבעוניוז | כל החדשות בעולם הטבעונות
טבעוניוזהרצאותחדשותתמונות השבועטוריםאוכל ומתכוניםסרטוניםיהדותארועים קרובים

עיתוני העולם: בתי מטבחיים הם כר פורה להתרבות וירוס COVID-19

כמה מספקי החדשות הגדולים בעולם הפנו לאחרונה את הזרקור אל בתי מטבחיים מכל רחבי הגלובוס, שהם כיום המקור העיקרי להתפרצויות חדשות של וירוס COVID-19.
מבזקיםחדשות
יצרנית השוקולד השוויצרית לינדט ושפרינגלי תשיק בחודש נובמבר הקרוב ליין שוקולד "חלב" טבעוני בגרמניה. הליין ייקרא "Hello" ויכלול שלושה טעמים: עוגיות, קרמל מלוח ואגוזי לוז. החלב הוחלף במרכיב על בסיס שיבולת שועל. מחיר המוצר: 2.99 אירו ל-100 גרם (VegNews).
---
שלושה תושבי קריית אתא נעצרו בחשד... (המשך)
מקדונלדס: מסכת פנים נמצאה בתוך נגיסי עוף
צוות טבעוניוז, Thu, 06 Aug 2020 20:10:00
ביונד מיט השיקה פרסומת ראשונה בטלוויזיה
צוות טבעוניוז, Wed, 05 Aug 2020 19:20:05
ועדת הפנים והגנת הסביבה התחילה לפקח על צער בעלי חיים
צוות טבעוניוז, Tue, 04 Aug 2020 11:19:53
בלומברג: העולם סוף סוף מאבד עניין בבשר
צוות טבעוניוז, Sun, 02 Aug 2020 10:08:17
טוריםאוכל ומתכונים
סקירת שולחנות חג השבועות על טהרת הצומח
צוות טבעוניוז, Mon, 01 Jun 2020 19:18:52
טבעוניוז מתהדר בלוגו חדש
צוות טבעוניוז, Sun, 17 May 2020 20:24:12
בתי מלון טבעוניים ששווה לבקר בהם כשיתאפשר
צוות טבעוניוז, Wed, 13 May 2020 16:43:25
בחג הפסח הזה משחררים את בעלי החיים מעבדות לחירות
צוות טבעוניוז, Sat, 04 Apr 2020 19:51:06
ממרח קשיו
בלה וזלמן, Sun, 28 Jun 2020 16:39:12
עוגת שמרים גבינה
אוטופי - בית מלאכה למעדני אגוז, Mon, 04 May 2020 17:17:08
חביתת קמח עדשים
בלה וזלמן, Wed, 18 Mar 2020 11:58:51
עוגיות מושלגות
בלה וזלמן, Thu, 30 Jan 2020 18:31:28
סרטוניםהרצאות
פעולת נקם קטנה בסרטן
צוות טבעוניוז, Thu, 30 Jul 2020 11:57:41
אם רוצחים סדרתיים היו מדברים כמו אוכלי בשר
צוות טבעוניוז, Mon, 06 Jul 2020 15:16:56
אדם מציל עצלן מהכביש
צוות טבעוניוז, Thu, 02 Jul 2020 18:02:50
רץ ברשת: דובים מורעבים בגן חיות
צוות טבעוניוז, Mon, 27 Apr 2020 16:00:37
קירות שקופים
טל גלבוע, רועי שפרניק
הון שלטון מזון
רועי שפרניק
שתולים בגיהנום
טל גלבוע, רועי שפרניק, רונן בר
ההרצאה הכי חשובה שתשמעו אי פעם - גארי יורופסקי
גארי יורופסקי
סוכרת סוג 2: ניל ברנרד מסביר את הגורמים למגיפה ומציע דרכים להילחם בה
ניל ברנרד
ד"ר אלכס הרשפט: מגטו ורשה למאבק למען זכויות בעלי חיים
ד"ר אלכס הרשפט
יהדותמודעות
טבעונות ביהדות
אסא קיסר
מאכילים את עם ישראל טריפות ונבילות
אסא קיסר
תפילה לטבעונות
אסא קיסר


טבעונות   |   מפת האתר   |   חיפוש באתר   |   אודות האתר   |   תנאי שימוש באתר   |   כתבו לנו
קירות שקופים   |   הון שלטון מזון   |   איך לעבור לטבעונות   |   טבעונים עושים עסקים
המדע קבע: טבעונות היא התזונה הבריאה ביותר
עקבו אחרינו: פייסבוק טוויטר יוטיוב אינסטגרם פינטרסט הרשמה לניוזלטר ערוצי RSS