טבעוניוז | כל החדשות בעולם הטבעונות
טבעוניוזהרצאותחדשותתמונות השבועטוריםאוכל ומתכוניםסרטוניםיהדותארועים קרובים

אפפילד תשקיע 50 מיליון אירו במרכז חדשנות טבעוני

צוות טבעוניוז 14.6.2020

אפפילד תשקיע 50 מיליון אירו במרכז חדשנות טבעוני

חברת אפפילד (Upfield) הודיעה השבוע כי היא תשקיע 50 מיליון אירו במרכז חדשנות טבעוני בעיר וגנינגן, הולנד.

אפפילד היא חברת מזון בינלאומית, ובבעלותה נמצאים מספר מותגים טבעוניים מוכרים כמו ויולייף. החברה מתכננת לערוך במרכז המדובר מחקר ופיתוח של מגוון מוצרים טבעוניים על מנת להגדיל את הפורטפוליו שלה. החברה הגישה את תוכניותיה לרשויות ההולנדיות על מנת לקבל את האישורים הדרושים ושואפת שהמרכז יקום עד סוף שנת 2021.

העיר וגנינגן מכונה בפי רבים 'עמק הסיליקון' של תעשיית המזון, והיא נחשבת למקום הטוב ביותר לחדשנות בתחום. גם תאגיד המזון הבינלאומי הגדול יוניליוור הקים בעיר זו מרכז פיתוח של מוצרים טבעוניים בהשקעה של 71 מיליון ליש"ט. וגנינגן היא גם בית לאוניברסיטה המובילה בעולם במחקר בתחומי החקלאות והמזון.

מנכ"ל אפפילד דייוויד היינס אמר: "מזון טבעוני טוב לא רק לבריאותנו אלא גם לאיכות הסביבה. כמובילים עולמיים של מזון טבעוני, אנו מתרגשים מאוד ממשמעות ההשקעה לעתיד התחום".

מנהל המחקר והפיתוח של החברה ג'ון ורבקל אמר: "ההשקעה במרכז החדש תיתן לנו גישה לציוד וטכנולוגיה מתקדמים ולרשת יצירתית ומעוררת השראה של אנשים וחברות. זה יאפשר לנו להגיע להישגים טובים יותר בחדשנות במזון טבעוני וטבעי. זה מרגש להיות חלק מחברה שמתחייבת להשקעה כל כך גדולה ומכירה בחשיבות מדע המזון וטבעונות".

הודעת החברה באתר האינטרנט שלה:
UPFIELD announces investment of €50m into future of Plant-Based foods

בכיר בחברה מדבר על תעשיית המוצרים הטבעוניים:


ראיון עם המנכ"ל היינס, בו הוא מדבר על התחייבותו לאיכות הסביבה:


סך ההשקעות בתעשיית המוצרים הטבעוניים העולמית ובפיתוח בשר מתורבת הולך וגדל משנה לשנה, והגיע שיאים חדשים מאז תחילת שנת 2020 - למרות משבר הקורונה וגם בזכותו. השקעות אלו כוללות רכישות, שיתופי פעולה, התרחבויות, מחקר ופיתוח של יצרני מוצרים טבעוניים.

לקריאה נוספת:
תעשיית המוצרים הטבעוניים גייסה השקעות בסך 741 מיליון דולר בזמן משבר הקורונה
חברת הבשר הגדולה בעולם הקימה מרכז פיתוח טבעוני בברזיל
כיל תשקיע 20 מיליון דולר בהגדלת כושר הייצור של מוצרים טבעונייםטבעונות   |   מפת האתר   |   חיפוש באתר   |   אודות האתר   |   תנאי שימוש באתר   |   כתבו לנו
קירות שקופים   |   הון שלטון מזון   |   איך לעבור לטבעונות   |   טבעונים עושים עסקים
המדע קבע: טבעונות היא התזונה הבריאה ביותר
עקבו אחרינו: פייסבוק טוויטר יוטיוב אינסטגרם פינטרסט הרשמה לניוזלטר ערוצי RSS