טבעוניוז | כל החדשות בעולם הטבעונות
טבעוניוזהרצאותחדשותתמונות השבועטוריםאוכל ומתכוניםסרטוניםיהדותארועים קרובים

מסעדת בשר עוף מתורבת ראשונה בעולם נפתחה בישראל

חברת SuperMeat חושפת כי היא הקימה בישראל מסעדת בשר עוף מתורבת ראשונה בעולם. המסעדה נקראת The Chicken.
מבזקים
עקבו אחרינו באתר וברשתות החברתיות.
חדשות
מן תשיק עוגיות ללא תוספת סוכר עם תו א.י.ל
רוקחמן בע''מ, Thu, 26 Nov 2020 13:38:40
מתחדש גל המחאות נגד שר החקלאות שוסטר
צוות טבעוניוז, Tue, 24 Nov 2020 18:19:19
בית המכירות הפומביות של פרווה הגדול בעולם ייסגר
צוות טבעוניוז, Sun, 22 Nov 2020 18:11:30
אלף פארמס חושפת אבטיפוס מסחרי ראשון של סטייק בשר מתורבת
צוות טבעוניוז, Thu, 19 Nov 2020 17:13:59
טורים
תצפית בית (כלבת) - התנאים המקדמיים - עשה ואל תעשה
שגיב לוי, Wed, 25 Nov 2020 11:12:22
הניצחון הענק של שני פעילים למען בעלי חיים על מקדונלדס
זנגביל, Thu, 19 Nov 2020 10:42:20
יום הטבעונות העולמי 2020: טבעונות קרובה מאי פעם אל לב הקונצנזוס
צוות טבעוניוז, Sun, 01 Nov 2020 17:24:07
מרשמלי מתהדר בלוגו חדש
צוות טבעוניוז, Wed, 28 Oct 2020 21:27:38
אוכל ומתכונים
ממרח קשיו
בלה וזלמן, Sun, 28 Jun 2020 16:39:12
עוגת שמרים גבינה
אוטופי - בית מלאכה למעדני אגוז, Mon, 04 May 2020 17:17:08
חביתת קמח עדשים
בלה וזלמן, Wed, 18 Mar 2020 11:58:51
עוגיות מושלגות
בלה וזלמן, Thu, 30 Jan 2020 18:31:28
סרטונים
למה ללטף אחד ולשחוט את השני?
Cutest Cows, Sun, 22 Nov 2020 16:12:37
שני כלבים מתחבקים
Animals Shot, Wed, 16 Sep 2020 19:10:39
עגל ותרנגולת במצב אינטימי
Better Days Animals, Wed, 16 Sep 2020 16:43:32
זה הטבע שלי - קול זעקה על השימוש בטיעון זה בהקשר לתעשיית בעלי החיים
צוות טבעוניוז, Thu, 10 Sep 2020 18:46:24
הרצאות
קירות שקופים
טל גלבוע, רועי שפרניק
הון שלטון מזון
רועי שפרניק
שתולים בגיהנום
טל גלבוע, רועי שפרניק, רונן בר
ההרצאה הכי חשובה שתשמעו אי פעם - גארי יורופסקי
גארי יורופסקי
סוכרת סוג 2: ניל ברנרד מסביר את הגורמים למגיפה ומציע דרכים להילחם בה
ניל ברנרד
ד"ר אלכס הרשפט: מגטו ורשה למאבק למען זכויות בעלי חיים
ד"ר אלכס הרשפט
יהדות
טבעונות ביהדות
אסא קיסר
מאכילים את עם ישראל טריפות ונבילות
אסא קיסר
תפילה לטבעונות
אסא קיסר
מודעות


טבעונות   |   מפת האתר   |   חיפוש באתר   |   אודות האתר   |   תנאי שימוש באתר   |   כתבו לנו
קירות שקופים   |   הון שלטון מזון   |   איך לעבור לטבעונות   |   טבעונים עושים עסקים
המדע קבע: טבעונות היא התזונה הבריאה ביותר
עקבו אחרינו: פייסבוק טוויטר יוטיוב אינסטגרם פינטרסט הרשמה לניוזלטר ערוצי RSS