טבעוניוז | כל החדשות בעולם הטבעונות
טבעוניוזהרצאותחדשותתמונות השבועטוריםאוכל ומתכוניםסרטוניםיהדותארועים קרובים

קייל יונייטד: חברה טבעונית גייסה 350,000 אירו תוך 24 שעות

צוות טבעוניוז 5.4.2020

קייל יונייטד: חברה טבעונית גייסה 350,000 אירו תוך 24 שעות
אילוסטרציה. מקור: Pixabey

חברת אחזקות טבעונית שוודית בשם 'קייל יונייטד' שמה לעצמה למטרה לשים סוף לתעשיית בעלי החיים, והיא גייסה הון של 350,000 אירו בקמפיין שנמשך 24 שעות.

הגיוס נעשה דרך פלטפורמת גיוס המונים בשם Funded by Me, והוא התחיל ב-1 באפריל והסתיים למחרת. הסכום הגיע מיותר מ-100 משקיעים פרטיים וציבוריים. מטרת החברה היא לאגד בבעלותה חברות טבעוניות רבות ככל האפשר ולעזור להן להוציא את מוצריהן לשוק ולהגדיל את תפוצתם ברחבי סקנדינביה ומחוצה לה, לתמוך בהן מבחינה משפטית ולעזור להן בגיוס כח אדם.

בנוסף, התשתית של 'קייל יונייטד' תאפשר לחברות הבנות שלה לשתף פעולה בייצור, בטכנולוגיה ובגישה לספקים.

מייסד התאגיד, מאנס אולרסטם, הוא יזם ותיק שהקים אותו בשנת 2018 לאחר שעבר לטבעונות בשנת 2015.

אולרסטם אמר: "סבב גיוס ההון האחרון הגדיל את מספר המשקיעים הכולל בחברה ליותר מ-500. אני רוצה להודות להם על כך שהם מאמינים במטרתנו לאפשר לכולם להיות בעלי מניות בתאגיד המוביל של חברות טבעוניות. אני גאה ואסיר תודה במיוחד שהשגנו תמיכה רבה בסבב גיוס ההון האחרון בתקופה כל כך מאתגרת ליחידים ולעסקים בעולם כולו במשבר הקורונה".

מאז שהחברה נוסדה, שוויים הכולל של החברות בבעלותה גדל ב-80% - בין היתר על ידי גידול בתפוצת מוצרי החברות. אולרסטם הוסיף ואמר: "על ידי תמיכה בחברת 'קייל יונייטד', אנשים ממלאים תפקיד פעיל בקידום עתיד ירוק, אדיב ובר קיימא יותר ועולם בו מזון בריא על בסיס צמחי זמין לכולם ופרקטיקות תעשיית בעלי החיים נשלחות בצדק אל ספרי ההיסטוריה".

'קייל יונייטד' תשתמש בהון שגייסה לרכישת מותגים טבעוניים נוספים שתואמים את מטרתה לעולם בר קיימא יותר ולהרחיב את רשת ההפצה העולמית שלה. החברה מתכננת לגייס 2-4 מיליון אירו נוספים עד סוף השנה. מבין דברי מייסד החברה: "העתיד הוא טבעוני. ביחד נעזור למותגים חדשניים להתחזק ולהשפיע לטובה על בריאות כדור הארץ".

מבין המותגים בבעלות החברה ניתן למצוא את ויגנץ (Veganz), יצרנית מוצרים טבעוניים מצליחה שנוסדה בברלין בשנת 2011 ואת Live Kindly, אתר חדשות טבעונות שכולל גם מתכונים טבעוניים ומקורות מידע לחיים חמלתיים ובני קיימא ברחבי העולם.

אתר החברה:
Kale United | The future is plant-based

לדיווחים המלאים:
Plant-Based Company Raises $379,000 in 24 Hours to Help Make Animal Agriculture Obsolete
Plant-Based Company Working To 'Consign Animal Ag To History Books' After Huge Funding Raise
Swedish Vegan Company Kale United Launches Crowdfunding Campaign Grow Plant-Based Businessesטבעונות   |   מפת האתר   |   חיפוש באתר   |   אודות האתר   |   תנאי שימוש באתר   |   כתבו לנו
קירות שקופים   |   הון שלטון מזון   |   איך לעבור לטבעונות   |   טבעונים עושים עסקים
המדע קבע: טבעונות היא התזונה הבריאה ביותר
עקבו אחרינו: פייסבוק טוויטר יוטיוב אינסטגרם פינטרסט הרשמה לניוזלטר ערוצי RSS